Adományozás

A Parlagi Sas Alapítvány elsődleges célja a természeti környezet védelme; az afrikai-eurázsiai elterjedésű ragadozó madarak (nappali ragadozó madarak és baglyok) populációinak és élőhelyeinek monitorozása, védelme, megőrzése, fejlesztése, kutatása, bemutatása, valamint az ezekkel kapcsolatos szemléletformálás és kapacitásfejlesztés.

1%-os jövedelemadó felajánlás

Bárki dönthet úgy az aktuális év május 20-áig, hogy az összevont adóalap után befizetett személyi jövedelemadójának 1 százalékát felajánlja egy regisztrált hazai civil szervezetnek.

Számos olyan civil szervezet van, amely rászoruló embertársaink megsegítésén fáradozik. Kérjük fontolja meg a támogatásukat!

Ha mégis úgy dönt, hogy hozzá kíván járulni a Parlagi Sas Alapítvány munkájához, támogatását nagyon köszönjük!

Szervezet hivatalos neve:
Parlagi Sas Ragadozómadár-védelmi és Ragadozómadár-kutatási Alapítvány (rövid név: Parlagi Sas Alapítvány)

Szervezet adószáma:
18621965-1-10

A szervezet címe:
3300 Eger, Koszorú u. 46., Magyarország

1%-os nyilatkozat: A letöltéshez kattintson erre a linkre!

Az 1% felajánlásáról további információt talál a Nemzeti Adó- és Vámhivatal honlapján

Közvetlen támogatás esetén a Parlagi Sas Alapítvány bankszámlaszáma:
HU11107002826850817551200002

Önkénteseknek

Civil szervezetfejlesztő és online PR/marketing tanácsadót keresünk.

Támogatóink és Partnereink